Ochrana nejvíce namáhaných částí karoserie pomocí autofolie

Jaké je využití ochranných folií na auta?

Ochrana předního a zadního nárazníku

Najvíce ochrožené části vozu při běžném provozu jsou přední a zadní nárazníky, ty nejčastěji odnesou škrábance a odřeniny.
Chcete – li se vyhnout ořeninám na předním a zadním nárazníku vozu jsou pro Vás ochranné autofólie doslova ideální. Zajišťují spolehlivou ochranu proti oděrkám od kamínkům, soli i poškrábání při nedokonalém parkování.

Ochrana přední kapoty vozu


Co negativně ovlivňuje vzhled vozu? Škrábance a oděrky na přední kapotě. I jen několik málo škrábanců na přední kapotě nevypadá dobře. Kapota je společně s nárazníky nejrizikovější místo, kam dopadají odlétající kamínky. V sortimentu naseho e- shopu www.superfolie.cz naleznete vysocekvalitní ochranné fólie, které Vám zaručí, že lak na přední kapotě a náraznících zůstane bez poškrábání mnoho let.

Ochrana prahů vozu


Mnohdy zůstanou bez povšimnutí, avšak postupem času se zvyšujícím se množstvím škrábanců se nestačíte divit. I autolaku začně ztrácet na kráse a lesku. Ochranu prahů fóliemi proto lze doporučit všem, kteří chtějí zachovat původní vzhled vozu co nejdéle.

 

Efektivní ochrana dveří u auta


nejčastěji si domů přiveze poškrábané dveře od auta z parkoviště. Kdy neopatrnou manipulací ostatních parkujících dochází k opírání se dvěří o karoserii dveří vedle parkujících vozidel. Po aplikaci ochranné autofolie na dveře u auta budete mít jistotu, že ani při častém parkování ve městě, či u nákupního centra nebudete mít dveře ozdobené o odřeniny či škrábance.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení