Ochrana nejvíce namáhaných částí karoserie pomocí autofolie

Jaké je využití ochranných folií na auta?

Ochrana předního a zadního nárazníku

Najvíce ochrožené části vozu při běžném provozu jsou přední a zadní nárazníky, ty nejčastěji odnesou škrábance a odřeniny.
Chcete – li se vyhnout ořeninám na předním a zadním nárazníku vozu jsou pro Vás ochranné autofólie doslova ideální. Zajišťují spolehlivou ochranu proti oděrkám od kamínkům, soli i poškrábání při nedokonalém parkování.

Ochrana přední kapoty vozu


Co negativně ovlivňuje vzhled vozu? Škrábance a oděrky na přední kapotě. I jen několik málo škrábanců na přední kapotě nevypadá dobře. Kapota je společně s nárazníky nejrizikovější místo, kam dopadají odlétající kamínky. V sortimentu naseho e- shopu www.superfolie.cz naleznete vysocekvalitní ochranné fólie, které Vám zaručí, že lak na přední kapotě a náraznících zůstane bez poškrábání mnoho let.

Ochrana prahů vozu


Mnohdy zůstanou bez povšimnutí, avšak postupem času se zvyšujícím se množstvím škrábanců se nestačíte divit. I autolaku začně ztrácet na kráse a lesku. Ochranu prahů fóliemi proto lze doporučit všem, kteří chtějí zachovat původní vzhled vozu co nejdéle.

 

Efektivní ochrana dveří u auta


nejčastěji si domů přiveze poškrábané dveře od auta z parkoviště. Kdy neopatrnou manipulací ostatních parkujících dochází k opírání se dvěří o karoserii dveří vedle parkujících vozidel. Po aplikaci ochranné autofolie na dveře u auta budete mít jistotu, že ani při častém parkování ve městě, či u nákupního centra nebudete mít dveře ozdobené o odřeniny či škrábance.