Časté dotazy

1. Velikost bm (běžného metru):

U většiny autofólií pro celopolep automobilů a ostatních dopravních prostředků platí, že jsou vyráběny v šířce 1,52m. Proto 1bm = 1,52m x 1m. V našem internetovém obchodě se dají autofolie objednat pouze na celé metry, výjimkou jsou občasné doprodeje zboží. 

U našich nabízených folií pro polep světel platí, že jsou vyráběny v šířce 30cm. Proto 1bm = 0,3m x 1m. Pouze folie od firmy Luxe lightwrap jsou v šířce 50cm.

 

2. Kolik bm fólie je v jedné roli?  

U fólií značek KLTFilm a Superfólie platí, že v jedné roli je standartně 18bm. Fólie značky GrafiWrap lze objednat v i návinu 5, 17,5 a 35bm.

 

3. Kolik bm fólie je potřeba na můj vůz?

Obecně platí, že na vůz standartní velikosti stačí 10-15bm fólie. 

 

4. Fólie s kanálky v lepidle, nebo bez?

Pokud je u fólie uvedené, že je s kanálky, znamená to, že její lepidlo je naneseno tak, že jsou v něm vytvořeny kanálky pro únik vzduchu. Při ,,stěrkování" vzduch kanálky uniká a na fólii se tvoří mnohem méně bublin a nežádoucích ,,faldíků". Folie z kanálky je tedy mnohem vhodnější pro zákazníky s menšími zkušenostmi v lepení, oproti tomu k nalepení folie bez vzduchových kanálků na větší plochu je dobré mít už nějaké základní zkušenosti.

 

5. Lze objednat folii na celé auto, i když je skladem málo bm?

Ano, po dohodě je samozřejmě možné folii přiobjednat. Stačí nás kontaktovat na telefon, email, popř. na chat.

 

6. Mám vybranou folii ze vzorníku KLT nebo GrafiWrap, ale na eshopu není, lze jí objednat?

Ano, stačí nás kontaktovat na telefon, email, popř. na chat. Ve většině případů je pak ale nutný odběr celé role, kdy kalkulace probíhá individuálně. 

 

7. Dají se půjčit vzorníky fólií?

Po dohodě je možné vzorníky zapůjčit. Stačí nás kontaktovat na telefon, email, popř. na chat.