Doprava a platba

Osobní odběr - ZDARMA

Pokud zakoupíte zboží v našem internetovém obchodu superfolie.cz, máte možnost si toto zboží osobně převzít na naší provozovně.
V případě, že si zakoupené zboží chcete vyzvednout na naší provozovně v Drhovicích u Tábora, 391 31, budeme Vás co nejdříve kontaktovat ohledně domluvy data a času předání.
Rozvoz zboží po Táboře a okolí do 15 km zdarma.


 

DPD

Při objednávce nad 2000,- Kč a platbě na účet, nebo platební bránou, je u nás doprava ZDARMA!

Expresní zásilková služba.
Zboží bude odesláno ve smluveném termínu z našeho distribučního skladu. Zásilka bude doručena druhý pracovní den od odeslání v čase 9 do 18 hod. Přesný čas dodání v den doručení však nedokážeme garantovat. Stav rozvážené zásilky je možné sledovat on-line. Službou DPD je možné zavážet zásilky do 31,5 kg.

 

Zásilkovna

Při objednávce nad 2000,- Kč a platbě na účet, nebo platební bránou je u nás doprava ZDARMA!

Využít této možnosti dopravy je možné pouze při objednání drobnějšího zboží - např. fólií na světla, pomůcek na lepení, nebo vzorníků. Autofólie nelze Zásilkovnou z důvodu velikosti zásilky přepravit. V případě objednání autofólie a zvolení dopravy přes Zásilkovnu, bude zákazník kontaktován z důvodu změny dopravy na DPD, GLS, popř. osobního odběru. 

 

Česká pošta - Balík do balíkovny

Při objednávce nad 2000,- Kč a platbě na účet, nebo platební bránou je u nás doprava ZDARMA!

Využít této možnosti dopravy je možné pouze při objednání drobnějšího zboží - např. fólií na světla, pomůcek na lepení, nebo vzorníků. Autofólie nelze Balíkovnou z důvodu velikosti zásilky přepravit. V případě objednání autofólie a zvolení dopravy přes Balíkovnu, bude zákazník kontaktován z důvodu změny dopravy na DPD, GLS, popř. osobního odběru. 

 

GLS

Při objednávce nad 2000,- Kč a platbě na účet, nebo platební bránou, je u nás doprava ZDARMA!

GLS zásilková služba.
Zboží bude odesláno ve smluveném termínu z našeho distribučního skladu. Zásilka je nejčastěji doručována druhý pracovní den od odeslání v čase 9 do 18 hod. Přesný čas dodání v den doručení však nedokážeme garantovat. Stav rozvážené zásilky je možné sledovat on-line. Službou DPD je možné zavážet zásilky do 10kg.

 

    Doprava po České republice
Doprava

   Cena při objednávce do 2000 Kč

Cena při objednávce nad 2000 Kč
 Platba na účet nebo platební bránou

dpd logo

107,- Kč bez DPH 0,- Kč

Balíkovna logo

62,- Kč bez DPH 0,- Kč

GLS logo

115,- Kč bez DPH

0,- Kč

 Platba na dobírku

dpd logo

127,- Kč bez DPH 20,- Kč bez DPH

Balíkovna logo

82,- bez DPH 20,- Kč bez DPH

GLS logo

135,- Kč bez DPH 20,- Kč bez DPH