Chameleoni - autofolie

Chameleoni – metalické autofolie

 

Jak sám název napovídá – chameleoni – metalické autofólie mění barvu jako chameleon!


Chameleoni – matalizované autofolie imitují metalizované laky a to tak dokonale, že působí opticky i jako dvojitá metalíza. Chameleoni mění svůj vzhled v závislosti na působení slunečního či jiného záření a úhlu pohledu.

Metalické autofolie jsou vhodné pro celopolep vozu, či pouze na jeho části. Volba je na Vás. Originálního – měnícího se vzhledu vozu docílíte aplikací chameleoní fólie. Autofolie mají odolnost cca 7 let. Samozřejmostí je odolnost fólií proti UV záření, drobným mechanickým poškozením – oděrkám apod. - folie je samozřejmě odolná vůči kartáčům v automyčce.

Chameleoní folie jsou ve světě autofolii něco extra, většinou jsou voleny pro celopolep vozu, kdy si zákazník přeje výrazně změnit vzhled vozu. Výjimkou není ani aplikace na motorky.


V našem e-shopu www.superfolie.cz naleznete širokou škálu barevných variant v provedení s kanýlky či bez. Stači si jen vybrat!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení