Chromové autofólie

CHROM - chromové autofólie

Jedno z nejvíce diskutovaných témat v dnešní době na téma wrapingových technologií je potažení vozidla chromem!


Moderní doba ám samozřejmě nabízí technologie, které jsou nákladné a složité, aby se dosáhlo povrchu chromu. Proto se výzku

Existují technologie, které jsou velmi nákladné a složité, aby se dosáhlo kvalitního povrchu chromu. Proto se po následném výzkumu a vývoji trh přiklonil k PVC vinylovým fóliím, které jsou nenáročné na výrobu a mají podstatně jiné vlastnosti se stejným efektem.

Za specifických podmínek je lze použít oblastech designu automobilů, motocyklů atd. Při celopolepu automobilu je opravdu náročné aplikovat chrom fólii na složité tvary, tak aby se dosáhlo požadovaného efektu, rozhodně svěřte aplikaci odborníkům.

Po instalaci chromové fólie která má zrcadlový efekt, bude Váš automobil vypadat jako jedno veliké zrcadlo a budete se cítit exkluzivně a extravagantně.

Chrom fólie, v několika barevných odstínech nabízíme i na našem eshopu www.superfolie.cz
Tyto fólie s chromovým designem a v několika barevných odstínech jsou vyrobeny speciální technologií.

Několika násobně vrstvený povrch chrom fólie má při odborné aplikaci roztažnost 80 až 150%.Lze ji aplikovat i na poměrně zaoblené tvary a dosáhnout tak zrcadlový efekt a odlesk.

Tyto fólie při profesionálním proškolení lze aplikovat na jednotlivé části nebo na celý automobil, či jiný dopravní prostředek, jako je třeba motocykl, čtyřkolka, loď, ale lze použít i při úpravě interiéru. V kombinaci různých odstínů se můžete odlišit od běžně dostupných barev automobilů a být unikátní.

Chromový odstín má v ČR jednu nevýhodu... tahle barva není schválena pro provoz na pozemních komunikacích, může se stát, že člověk bude pokutován za nepovolenou a neschválenou barvu Ministerstvem dopravy!

Chromová fólie se neustále testuje!