O nás

Jsme internetový obchod zabývající se prodejem autofólií všeho druhu včetně příslušenství. V tomto segmentu trhu působíme teprve čtyři roky, ale za tuto dobu jsme si již vybudovali pevnou pozici jak v maloobchodním tak i velkoobchodním prodeji. Jelikož si autofólie dovážíme přímo od výrobců, můžeme svým zákazníkům vždy zajistit nejlepší ceny.

Na začátku roku 2012 jsme pod hlavičkou společnosti K-DIGI s.r.o. vstoupili do segmentu s autofóliemi. V té době jsme se zaměřovali hlavně na dovoz a prodej standardních a low costových autotofólií. Postupem času jsme stabilizovali skladové zásoby a vytvořili si okruh stálých a spokojených zákazníků. S rostoucím počtem zákazníků rostl také počet instalatérů - profesionálů. Díky potřebě top kvalitních autofólií jsme začali s dovozem belgických autofólií Grafiwrap. Tento výrobce má v portfóliu přes 181 typů autofólií, čímž se Grafiwrap stal výrobcem s nejširším portfóliem.

Rok 2016
Začátkem roku 2016 přešlo vlastnictví i s kompletní správou eshopu superfolie.cz pod mou osobu. Od té doby se snažím stabilizovat dodávky zboží a rozšiřovat skladové zásoby. Začátkem roku jsme začali spolupracovat s kanadským výrobcem VViViD vinyl. Tento výrobce se zaměřuje na speciální autofólie jako je chrom, fólie svítící ve tmě atd.. Jedná se o výrobce s nejvyšším dynamickým růstem produktů. Oproti asijským výrobcům jsou i speciální autofólie určeny pro celopolepy. V polovině roku 2016 jsme pro Vás připravili po čtyřech letech nový eshop na vyšší úrovni s možností velkoobchodního nákupu, novou grafikou a logem firmy.

Rok 2017
Co pro Vás nyní připravujeme?
-Nová firemní budova - od května minulého roku pracujeme na stavbě nové firemní budovy, kde sjednotíme sklad, výrobnu, garáž i prodejnu. Nyní nás čekají omítky a jestli počasí trošku dá tak i podlahy. Kolaudaci předpokládáme na přelomu března a dubna, takže doufám, že se u nás zastavíte na kávu a pokec :-).

-Propojení firem superfolie.cz a tisknemhned.cz - díky nové budově můžeme sjednotit obě naše činnosti v jeden prostor a tím zajistíme řádné fungování obou odvětví. Nyní bylo vše trošku kompromis, což sjednocením odbouráme a můžeme se Vám věnovat naplno.
Děkujeme za Vaši přízeň superfolie.cz a pro více informací nás sledujte na https://www.facebook.com/superfolie.cz/

 

                                                    S pozdravem a přáním zachování Vaší přízně MiroslavKoutník

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.